İletişim

Hakkımızda

Dursunoğlu Demir Çelik

Şirketimiz 2000'li yıllarında başında personel ve öğrenci taşıma işi ile faaliyete başlamış olup 2010 yılında sektör değiştirerek başta MKE Hurda Müdürlüğü olmak üzere, Hurdaların kesim ve söküm yöntemiyle ayrıştırılması ve geri kazanımları üzerine faaliyetine devam etmiştir. MKE Hurda İşetme Müdürlüğü İzmit Kırıkkale ve Aliağa Hurda Müdürlüklerinde yaklaşık 500.000 ton hurda malzemenin kesim ve söküm yöntemiyle ayrıştırılma işleri başarıyla tamamlanmıştır.

2015 yılında inşaat demiri alım satımına ve hurda malzeme toplama ve ayıklama işine başlamış olup halen, günde yaklaşık 2500 ton hurda malzeme sirkülasyonu ile kısa sürede sektörün büyüyen kuruluşu haline gelmiştir.

Misyonumuz

Sürekli gelişen yönetimimiz, dinamik kadromuzla öğrenen, sürekli gelişen, teknolojiyi ve çağı yakalayan ve tercih edilen güvenilir çözüm ortağı olmak.

Vizyonumuz

Sanayimizin; atıkların doğaya zarar vermeden, sürdürülebilirlik kapsamında geri dönüşüme kazandırılması vizyonunun artarak devam ettiği hızlı, sağlıklı ve teknolojik çözümler üreten bir yapıda olmasını sağlamak ve güvenilir bir çözüm ortağı olmak

Kalite Politikamız

Hizmetlerimizle, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak, müşteri geri bildirimlerini etkin bir şekilde yönetmek, kaynakların etkin kullanımı ile doğru ve zamanında hizmet vermek, sürdürülebilirlik kapsamında sürekli iyileştirmeyi ve geliştirmeyi amaçlayan bir kalite yönetim sistemi oluşturmaktır. Toplam kalite sistemini esas alarak şirket hedeflerine ulaşmak için çalışmak ve her zaman gelişime açık olmaktır.

İlkelerimiz

Güven, Sürdürülebilirlik, Sürekli Gelişim, Bilimsellik