İletişim

Hizmetlerimiz

Dursunoğlu Demir Çelik
 • Kesim - Söküm

  Tehlikesiz atıklar oluştuğu noktalardan konteyner sistemi ile veya yerinde alım ile araçlarımızla alınarak, toplama-ayırma belgeli tesislerimize getirilir, atıklar cinslerine göre ayrıştırıldıktan sonra preslenir ve geri dönüşüm tesislerine sevk edilir.

 • Hurda Alımı

  Hurda malzemeler, işlenerek sektörel geri dönüşümü konusunda hazırlanır. Fabrikalarından, şantiyelerden, tersanelerden, üretim tesislerinden, çıkan hurda malzemelerin alımını ve bu malzemelerin ayrıştırılıp tekrar geri dönüşümü sağlanır.

 • Depolama

  Endüstriyel atıkların nihayi geri kazanımı için uygun yer bulunamaması durumunda ya da geri kazanım tesislerine ulaştırılmadan önce atık miktarının yeterli kapasiteye ulaşması amacıyla atıklar, depolama tesisinde depolanır.

 • İnşaat Demiri

  Dursunoğlu Demir Çelik inşaat sektörü için etkin ve ekonomik çözümler sunarak yasal sorumluluklarını yerine getirmesinin yanı sıra, sürekli gelişen ve yenilenen sektör hakkında müşterilerini bilgilendirir ve tüm hizmetlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirir

 • Hurda Satışı

  Hurda satış işlemlerinizde her malzemenin doğru fiyatlar ile mevzuata uygun satıldığından emin olabilirsiniz. Uzmanlığımız doğrultusunda hazırlanan teknik şartname ve fiyatların piyasa koşullarına göre yürütüldüğü uzun süreli sözleşmelerle ilave avantajlar elde edebilirsiniz. Spot satış olarak yapılması gereken yüksek tonajlı hurda satışlarınızı maksimum kar ve minimum risk ile gerçekleştirebilirsiniz.

 • Hurda Ayırma

  Tehlikesiz nitelikteki atıkları üretim tesislerindeki biriktirmeler hariç olmak üzere, kaynağında ayrı toplama önceliğiyle atık üreticilerinden alıyor, tesisimizde cins ve özelliklerine göre tasnifini yaparak satışa sunmak üzere stoklama sahamızda depoluyoruz. Böylece üretimde yeni hammadde alınmasına yönelik gerekliliği minimize ediyoruz.